Архієпископ Тихон очолив чин похорону над загиблим Воїном-Героєм Дмитром Джиджорою

2 серпня 2022 року, у м. Монастириська Чортківського району відбувся чин похорону над воїном ЗСУ 37-річним Дмитром Джиджорою, який віддав своє життя захищаючи свободу і Незалежність України від російського окупанта в результаті артилерійського обстрілу у районі населеного пункту Білогірка Херсонської області.

Очолив чин похорону архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон у співслужінні настоятеля протоієрея Олександра Даньківа та місцевого духовенства в Свято-Успенському храмі м. Монастириська. Відати шану та провести в останню путь новопреставленого Воїна-Героя Дмитра прийшли його рідні, друзі, товариші по службі та жителі міста. Поховали загиблого захисника України на цвинтарі в с. Заставці.

З раннього дитинства батько священник Павло разом з матір’ю Ольгою виховували сина Дмитра прививаючи любов до Бога та своєї Батьківщини. На час початку війни перебуваючи у Франції, Дмитро залишив усе та повернувся до рідної України, щоб боронити від російського окупанта.

На жаль, життя відважного Героя обірвалося. Своїм тілом під час обстрілу він закрив побратима, який завдяки цьому залишився живий.

Вічна пам’ять Воїну-Герою! Слава Україні!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.