Вітаємо архієпископа Тихона з 45-літтям від Дня народження

Ваше Високопреосвященство!
Дорогий наш Владико Тихоне!

Від імені повноти Тернопільсько-Бучацької єпархії вітаємо Вас з 45-літтям від Дня народження.
Служачи Господу, Ви були покликані: «в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували» (Еф. 2:10). І ми, як вірні та духовенство бачимо ці справи Вашого служіння на архіпастирській ниві, адже ввірена Вам єпархія навчається слову Христової Істини. Бо сказано: «хто веде справу розумно, той знайде добро, хто ж надію складає на Господа буде блаженний.» (Притч.16:20).
Тому у День Вашого народження молитовно бажаємо Вам Божої благодаті у праці на благо Христової Церкви. Нехай світло Божественної любові наповнює серце та душу, дає сил у примноженні тих численних талантів, якими Господь, без сумніву, обдарував Вас. Пресвята Владичиця Богородиця нехай супроводжує Вас в нелегкому служінні, освячуючи і благословляючи кожен день і кожну мить життя.
Цього року Ви увійшли до складу Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України), тому бажаємо Вам плідної церковної діяльності заради утвердження нашої Православної Віри і спільного внеску в духовне збагачення українського народу.
Нехай Всемилостивий Господь береже Вас, Владико та допомагає з ревністю піклуватись про ввірену паству.
«А Сам Господь миру нехай завжди дасть вам мир усяким способом.» (2 Сол. 3:16).
Многих років життя, повних здоров’я і благодаті, духовних сил та Божої допомоги у всіх Ваших починаннях.
Είς πολλά έτη, δέσποτα

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.